Тернополянка Надія Царенко уже 10 років мешкає на Кіпрі. Тоді, у 2007-му, приїхала сюди отримувати магістерський ступінь з туризму. Навчалася, паралельно почала працювати у готелі – за фахом, все ж таки.

Кіпр дуже нагадує Карпати, однак міста – геть інші.

 

Залишатися не планувала, поки там же, у Пафосі, не зустріла майбутнього чоловіка – Андреаса, з яким і залишилася на Кіпрі, виховують донечку і будують бізнес.

Саме він врешті запропонував дружині розпочати власну справу, помітивши, що перспективи розвиватися на роботі у готелі Надія вже вичерпала. Пів року тому сімя переїхала до Нікосії, за місяць відкрили кафе.

 

Всього за 5 місяців роботи кав’ярня «Арабіка» набрала такої популярності, що з понеділка по п’ятницю тут вирує робота – ніколи й присісти. І хоч, на думку Надії, про успіхи говорити рано, поступ відчутний, отже бізнес рухається правильним шляхом. За цей час Надія вивчила особливості кіпріотів, тож легше буде підлаштувати справу до місцевих смаків.

 

У майбутньому дуже сподіваються пригощати гостей і українськими смаколиками: власниця кафешки переконана – вони смакуватимуть відвідувачам.