Гарні березневі новини для українських любителів авіа-подорожей. Відомий європейський лоукостер «Візейр» (Wizz Air, Угорщина) оголосив про нові рейси з України. Якщо попередньо повідомлялося, що рейси стартують орієнтовно з вересня місяця 2018 року, то на сьогодні відомо, що перші рейси з нашої країни компанія планує здійснити вже у травні. Решту буде запущено до липня місяця.

Отож, ще більше літаків з яскравим брендуванням і доступними цінами вже невдовзі літатме з України. Представництво компанії анонсувало доповнення діяльності авіаперевізника ще аж сімдесятьма маршрутами у першій половині цього року. Інформацію про це опубліковано на офіційній Інтернет-сторінці компанії. Це розширення компанія називає найбільшим у своїй історії.

Приємно відзначати, що серед нових маршрутів 16 будуть українськими. Ці рейси прийматимуть і відправлятимуть три летовища – столичні Жуляни, Харків та Львів. Саме аеропорту міста Лева дістанеться найбільша кількість нових рейсів Wizz Air.

Зокрема, полетіти до Лондона (Лутон) зі Львова можна буде уже з 1 травня. А першими польоти по-українськи від Візейру випробують пасажири на маршруті Львів – Ґданськ, Львів – Катовіце, Львів – Дортмунд. У червні можна буде літати з Жулян, міста призначення – Таллін і Лісабон. Також до липня місяця Харків з’єднають авіарейси в Дортмунд і Катовіце.

Wizz Air – найкрупніший авіаперевізник-лоукостер у східній та центральній частинах Європи. Авіарейси компанії поєднують 145 пунктів призначення у 44 державах. На сьогодні компанія виглядає справді потужно: 90 авіабортів – літаки Airbus (A320/A 321), більш як 600 маршрутів. Майже три десятки авіабаз знаходяться у розпорядженні маршрутної мережі Візейру. Розвиток перевізника – в активній фазі. У найближчі місяці компанія готується додати до свого авіапарку більш як двадцять літаків. Корпоративний керуючий компанії О.Джонс повідомив, що впродовж цього року Wizz Air збирається інвестувати в діяльність лоукоста більш як 2 мільярди доларів. Це дасть змогу розвивати бази не тільки країн ЄС, а й в Грузії та Україні.

 

«Ми надаємо ще більшій кількості наших клієнтів нові можливості для подорожей», – йдеться у заяві компанії. Загалом, упродовж минулого року послугами угорського лоукоста Wizz Air скористалися більш як 600 тисяч українських пасажирів. Прогнозовані зміни підказують, що це число у 2018-му відчутно зросте.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here