Сучасний світ наповнений різноманітними технологіями. Тому ноутбук, планшет, смартфон чи будь-який інший пристрій – є і путівником, і власним гідом, і засобом зв’язку з рідними чи колегами, особливо, коли ви перебуваєте за межами рідної країни.

Через це будь-кому, хто хоч інколи виїжджає закордон, буде корисно знати, як залишатися онлайн під час подорожі не «за всі гроші», незважаючи на дорогий роумінг.
Ми поділимось із вами новинкою серед туристичний SIM-карт – ONLY Internet від міжнародного оператора зв’язку в роумінгу TEZ Telecom Вона робить інтернет справді доступним
Для кого створені SIM-карти ONLY Internet і яке їх призначення
ONLY Internet – це карти мобільного оператора з передплатою роумінгу. Вони забезпечують швидкісний 3G та 4G інтернет у 124-ох країнах світу за тарифами лише від 17 копійок(0,005€) за Мегабайт.
Коли ви у роумінгу, ця карта не прив’язана, до жодного оператора, тому при в’їзді в країну вона автоматично підключається до однієї з місцевих мереж. Це буде особливо зручно для людей, які часто подорожують або під час однієї подорожі відвідують не одну країну за одну поїздку:
-Пілотам чи стюардесам міжнародних авіаліній
-Людям, які часто їздять закордон по роботі
-Морякам, які тривалий час знаходяться в міжнародних рейсах
-Водіям, що перетинають декілька кордонів у своїй поїздці
– Людям, які не люблять залежати від безкоштовних точок Wi-Fi

Які ж переваги користування ONLY Internet:
-Вкрай вигідні тарифи: від 17 копійок за 1МБ. Хоч ціна за мегабайт змінюється в залежності від держави, в якій ви знаходитесь, вона близька до мінімальної в цій країні.
-Карта доставляється вам безкоштовно, потрібно лише заплатити 15€, які ви потім можете повністю витратити на інтернет.
-Без абонплати і комісій! Ви оплачуєте лише трафік, який використали.
-Ці карти працюють на будь-якому пристрої: смартфоні, планшеті або навіть і роутері
-Якщо є потреба, то можна підключити пакет об’ємом 3gb, 5gb, 10gb
– Їх випускають у форматі 3 в 1, тому ви зможете обрати SIM-карту того розміру, яка підходить вашому пристрою
Але найбільша перевага цих сім карт полягає в тому, що з ними можна об’їхати майже весь світ, при цьому залишаючись онлайн, навіть у найвіддаленіших точках землі.

Купити картку ONLY Internet, можна на офіційному сайті виробника. Одразу після оплати вам безкоштовно доставлять SIM-карту поштою. Замовити її можна не лише на поштове відділення у вашому місті, а й за адресою  вашого перебування в іншій країні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here