Поки більшість українців радіють безвізу, найзавзятіші мандрівники уже засіли писати  розлогі маршрути відкритою з 11 червня Європою.

І замислилися – куди ж це дозволить заїхати БЕЗВІЗ?

 

У визначенні нових безвізових країн для українців математика дуже проста:

всі країни Євросоюзу (без Великобританії та Ірландії – у них віддавна самостійна візова політика) плюс 4 країни Шенгенської угоди: Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія та Швейцарія, а ще нешенгенські Болгарія, Кіпр, Румунія і Хорватія = разом 30 країн. Надодачу, безвізовими стануть також Ватикан та Монако.

 Оголосіть ВЕСЬ список, будь ласка!

Якщо Вам все-таки потрібен повний список країн безвізу, ось він:

Австрія, Бельгія, Болгарія, Ватикан, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Монако, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Те, звідки ви потрапите в Європу, не матиме значення. Важливо, що у Вас – український біометричний паспорт, який (за наявної решти необхідних документів) дає Вам право на безвізовий в’їзд до ЄС.

Байдуже, звідки ви приїхали до кордонів Європи – з України, Білорусі, Китаю, Єгипту, Туреччини, Америки чи Африки – безвіз є безвіз.

Місце перетину кордону також не грає ролі. Якщо Ви прямуєте в Італію, а перетнули кордон у Польщі, чи в Німеччину їдете через, приміром, Угорщину.