Австрія славиться саме зимовими карнавальними дійствами. Розпочавшись з Різдвяними святкуваннями в грудні, один по одному, карнавали тривають до весни. В березні проходить кульмінаційний карнавал, у м. Філлах, затишно прилаштованому на півдні країни.

Цьогорічний карнавал традиційно готується з шиком і розмахом, і це не дає містечку остаточно заховатися в тіні великих міст. Філлах стане епіцентром невтомних радощів, розваг і святкувань. Завдяки цьому в містечку добре розвинута туристична інфраструктура.

Звісно, який же карнавал без костюмів: вони були і є одним з найцікавіших атрибутів святкувань. Для шанувальників карнавалів у Європі костюм – щось дуже символічне, за наряд викладають просто таки тисячі євро. Разом з тим, карнавальники завжди намагаються слідкувати, щоб їх костюм був не схожий на жоден інший. На загальне здивування, досі на піку моди знаходяться костюми… ведмедів і кумедних товстунів!

Філлах (Віллах) – більш як тисячолітнє містечко. Можна сказати, що карнавал – це те, чим місто живе кілька місяців. Уявіть – щодня прокидатися у святковій атмосфері!