09Ірландія  >> Дублін

Віза: ірландська (не шенгенська!)

Уже традиційно одна з найяскравіших подій на початку весни – святкування Дня Святого Патріка. Його святкують 17 березня у всьому світі, а найбільше – в ірландській столиці.

Зрозуміло: ніде так не святкується, як в самому Дубліні. Там 15-19 березня пройде справжній фестиваль – хода, танці, концерти і радощі для гурманів. Все і всі навколо, навіть вулична підсвітка, стануть зеленими – такий колір свята Патрика, і колір удачі (чотирилисники теж повсюди).

Мрієте, щоб Фортуна посміхнулася Вам? Тоді 17 березня – однозначно ваш день!

Найближчий аеропорт – Дублін.

Погода – мінлива, переважно дощова;

Температура – 6-10°C вдень, вночі – до –2°C.

 

Австрія >> Ґрац

Віза: шенгенська, безвіз – за біометричним паспортом.

На початку весни, 1-5 березня, у м. Ґрац (земля Штирія) пройде Елевейт – фестиваль сучасної культури. Щороку подія збирає найпрогресивніших діячів Арт-сфери, науки і громадськості. Ці дні зіткані з новаторства, електронної музики, експериментальних мистецьких проектів, світло-звукових шоу. Не менш цікавою, але більш спокійною складовою є лекції крутих особистостей, мастер-класи, кіноперегляди.

Епіцентром подій сучасної культури неочікувано стає давній замок Шлосберг. Поєднати рандеву зі старою Європою та насолоду від сучасного Арту по-австрійськи ви зможете саме тут.

Найближчий ареопорт – Ґрац.

Погода – прохолодна, можливі опади;

Температура – 1-11°C вдень, вночі – до –7°C.

 

Франція >> Авор’я

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Віза: шенгенська, безвіз – за біометричним паспортом.

Авор’я – знаний курорт на південному сході країни, біля кордону з Швейцарією, в прекрасних Альпах! Це непересічна місцина – як за своїми краєвидами, так і за неймовірним кліматом.

18-24 березня тут збираються ті, кому не хочеться забувати про зиму – і збере всіх фестиваль Rock the Pistes – фестиваль, де всі на лижах!

Драйвові концерти і активний відпочинок не дадуть вам замерзнути і засумувати. Подаруйте собі тиждень відкладеної весни в Авор’ї. Воно того варте!

Найближчий аеропорт – у Женеві.

Погода – часто змінюється, від теплого сонечка до мокрого снігу;

Температура – до 9-15°C вдень, вночі вище нуля.

 

Бельгія >> Брюссель

Віза: шенгенська, безвіз – за біометричним паспортом.

Якщо ви цілу зиму грілися в ковдрі під звуки пригодницьких серіалів,  фентезі і різних хорорів, то ваш березень має бути під знаком кіно! Саме тут 3-15 березня пройде майже двотижневий Брюссельський Міжнародний фестиваль Фантастичних фільмів.

Це не тільки десятки новинок, серед яких і прем’єри, це – ночі кіно, клуби кіноманів, обговорення і всі супутні розваги. Словом, справжні кінолюби зрозуміють, запланують і поїдуть! Пора міняти плед на валізу!

І не забудьте, це чудова нагода познайомитися з Брюсселем наживо, та ще й без таких численних туристів і натовпів.

Найближчий аеропорт – Брюссельський.

Погода – хмарна, іноді вітряна, можливий сніг;

Температура – 0-6°C вдень, вночі від –3°C до +4°C.

Хочете обрати собі індивідуальний маршрут? Ми знаємо, як це зробити найшвидше і найвигідніше! Тисніть ТУТ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here