У попередньому матеріали ми говорили про професії, які найкраще оплачуються у США. А хто ж найкраще заробляє в Канаді, і чи таке ж бачення потрібних спеціальностей у цій країні? З’ясуємо просто зараз!

Як виявилось, канадці дивляться на потрібність професій подібно, але не так само як американці, можливо саме через це перелік добре оплачуваних професій відрізняється.

  1. Адвокати та юристи. Так, саме вони заробляють чи не найбільше в Канаді, окрім того це престижна та шанована професія. Однак, щоб заробити на справі, слід бути дійсно професіоналом, тоді зарплатня буде не менше за $79,997 на рік.
  2. Спецалісти з видобутку нафти та корисних копалин. В цій сфері, як відомо, крутяться серйозні гроші, тому люди, які ці гроші “добувають”, зарплатнею не обділені – близько $70,054 на рік.
  3. HR-менеджери. Так, люди, які займаються підбором персоналу. На жаль, в Україні до професії менеджер ще не ставляться серйозно. А от практичні канадці розуміють, що людина, яка наймає працівників компанії повинна мати достойну оплату праці (в середньому $91,994 на рік), адже від її роботи залежить функціонування всього підприємства.
  4. Професійні медсестри. В Канаді медсестри не скаржаться на зарплатню – середня оплата в рік досягає $76,960.
  5. Фармацевти. Канадська фармацевтична промисловість – одна з найкращих у світі. І не дивно, адже фармацевти в Канаді зробляють не менше, ніж $95,680 в рік.

Тож, якщо зібралися їхати в Канаду, то пам’ятайте, в яких сферах реалізувати себе найвигідніше.

Zarevo.