Українка організувала кулінарні екскурсії для туристів у Стамбулі.

Уродженка Криму Василина Йилмаз стала кулінарним гідом у столиці Туреччини. Українка живе тут уже десять років. За цей час вона дізналася про місто дуже багато і воліє цим поділитися. Авторські дегустації, майстер-класи з турецької кухні, гастрономічні прогулянки і квести – її коник.

“Тут культ їжі. Насамперед, коли я сюди приїхала, для мене склали два списки: що побачити і що спробувати. Ти розумієш, що без їжі в Стамбулі нікуди. У смаку якась частина історії, культури, менталітету місцевого. Навіть під час ділових зустрічей, перше, що ви робите – сідайте пити чай”, – говорить Василина.

Виявляється, саме чай є найпопулярнішим напоєм у Туреччині. За рік на території країни виробляють 200 тисяч тонн листя для цього напою. Його п’ють вдома, в офісі, магазині чи навіть на вулиці починаючи з самого ранку до пізнього вечора. В деяких закладах для замовлення навіть є спеціальний сигнал.

До чаю Турки беруть десятки тисяч найрізноманітніших солодощів: пахлаву, рахат лукум, мигдаль у цукрі, халву та багато інших.

Василина розповідає, що одна з головних особливостей місцевих закладів – відкрита кухня. Саме так господарі показують відвідувачам, що в них немає чого приховувати. Туристи таким чином можуть трішки більше дізнатися не лише про кухню, а й про місцеві традиції.

Одна з таких національних особливостей – гостинність турків. Вони ніколи не обідають на самоті, саме тому звичайна трапеза зазвичай перетворюється на сімейний захід або зустріч друзів.