Нещодавно ми говорили про найбільш високоооплачувані професії в Канаді. Сьогоднішній же матеріал розповість про те, де найкраще здобути омріяну високооплачувану професію. Тобто освіжимо в пам’яті ким вигідно працювати в “кленовій” країні та ознайомимося з найперспективнішими університетами.

  1. Де вчитися на адвоката або юриста?
    University of Winnipeg, Niagara College, Sheridan College, Seneca College, Fanshawe College, Centennial College. Навчання триває близько чотирьох років, існують як безкоштовні, так і платні програми.
  2. Майбутнім спеціалістам нафтопромисловості та добувальникам тих чи інших корисних копалин слід вирушити навчатися до Сарe Breton University, тут є декілька цікавих програм зі сфер нафтодобування та інженерії.
  3. Сфера охорони здоров’я. University of Winnipeg, Niagara College, Confederation College, Assiniboine College, Georgian College. Існує можливість вигідного кредиту на навчання з гарантованим працевлаштуванням.
  4. Менеджмент. Залежить від напряму, наприклад, якщо ви плауєте стати менеджером з людськиї ресурсів, то перед вами досить широкий вибір: Parkland College, George Brown College, Centennial College, Seneca College, Niagara College, BCIT, Fanshawe College, Georgian College. Навчання відбувається в тому числ і в скороченій формі.

У описаних вище університетах, окрім вказаних професій, можна здобути ще й багато інших. Головне прикласти трішечки зусиль і проявити інтерес.

Zarevo.