Ви теж помічали, що справжні знахідки трапляються зовсім не там, де їх шукає більшість людей? Так і з роботою – всі шукають популярних професій з хорошою платнею, борються за вакансії, обирають абищо.
Зрештою, такий шлях завжди доступний. Але, якщо мрієш про нову країну, то чому б не спробувати себе і в новій сфері?
Та ще й так, щоб заробляти 4-5 тис. $ на місяць… (з/п вказана в доларах США)

Ось наш ТОП-5 видів роботи в Канаді, де можна добре заробляти, подекуди й без освіти.

 

№5. Тренер для коня
Зарплата (в середньому на місяць): $ 4,495 на місяць

Всі бачили, з яким азартом підіймаються ставки на іподромах. Зрозуміло, що досвідчений жокей – це дуже добре, але «ставлять» переважно на коней. А якісна підготовка коня – не просто його вроджений конячий талант, а й правильні тренування. Мало хто замислювався, що підготовкою коня займається не жокей, а тренер. Саме в обов’язки тренера коней входить уся підготовка скакунів до змагань: від контролю здоров’я і харчування, до вправ на перешкоди і біг.

Який документ про освіту потрібен для такої роботи? Шкільний атестат! Щоправда, до цього бажано додати свій досвід (що більший, то краще). Ґрунтовні знання про коней і любов до них – ясна річ – стануть ключиком до успіху в такій роботі.
А якщо це ваша улюблена справа – платня себе точно виправдає.

 

№4. Сомельє
Зарплата (в середньому на місяць): $ 4,520

Якщо на винній карті ви знаєтеся краще, ніж на карті світу – ця позиція точно ваша! Сомельє потрібні для роботи в елітних закладах – ресторанах, при готелях та клубах. Такий фахівець повинен найперше відмінно знатися на вині, а ще вміти спілкуватися з клієнтами, пропонуючи щонайдоречніші вина.

Потрапивши на таку роботу, слід буде укомплектовувати винну карту закладу, слідкувати за придбанням, зберіганням вин, і смачно представляти їх відвідувачам до обраних страв.

Диплом з вишу у вас не спитають, а от про свій досвід у цій сфері і наявність сертифікатів чи підтверджень з відповідних курсів буде чудовою перевагою.

Якщо романтичний образ сомельє біля столику чи на винограднику у вашій уяві – обирайте таку роботу!

№3. «Допоможу перенести важку втрату»
Зарплата (в середньому на місяць): $ 4,630

Попри бар’єр негативу, всі ми маємо визнати, що життя без важких втрат неможливе.

Місцями роботи за таким профілем будуть лікарні, хоспіси, будинки перестарілих. Якщо у вас є чотирирічна освіта в коледжі (психологічна, медична), помічник у перенесенні важкої втрати – повністю реальна професія.

Це у жодному разі не означає плакальництво: фахівець цієї справи використовує наявні можливості і знання, щоб втрата була пережита людьми настільки безболісно і полегшено, наскільки це можливо у даних обставинах.

Розглядаючи умови такої роботи, не забудьте ознайомитися із соцпакетом і бонусами до неї.

 

№2. Пологовий консультант
Зарплата (в середньому на місяць): $ 5,246

Якщо уважно стежити за життям за океаном, то нескладно зорієнтуватися – вагітності та підготовці до пологів там приділяють просто космічну увагу.

Шлюби в Канаді укладають уже після тридцяти, тож і до наступного народження дітей канадці ставляться відповідально. Кожна майбутня матуся прагне перетворити вагітність на казку, а пологи зробити максимально легкими і безболісними для себе й дитини.

Тому важливе місце в цьому процесі відводиться підготовчим етапам, до яких залучено чимало людей, зокрема – роботі пологового консультанта. Це не лікарі, але диплом про закінчення медичного вишу мають, як і достатній досвід роботи з вагітними.

Це – не приймання пологів, а всі етапи підготовки до їх якнайлегшого перебігу і готовності майбутніх мам народити.

 

№1. Контролер ліфтів
Зарплата (в середньому на місяць): $ 5,283

Що сучасніше місто, то більше у ньому ліфтових конструкцій, підйомників, ескалаторів. Ліфти повсюди: в хмарочосах, метро, супермаркеті, офіс-центрі, та й будь-куди вище 2-3 поверху вас підіймають.

Як не дивно, та про безпеку ліфтів в Канаді замислюються частіше, ніж у нас. Саме цим і опікуються інспектори-контролери ліфтів. До їх обов’язків входить перевірка підйомників, шахт, механізмів, ескалаторів, рухомих хідників.

Влаштуватися таким інспектором можна без вищої освіти. У певних регіонах вам буде потрібна певна ліцензія або сертифікат стосовно такої роботи.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here