Федеральний уряд Австралії оголосив про зміну правил надання громадянства іноземцям, нова процедура більше враховуватиме традиційні австралійські цінності.

«Членство в австралійській родині є привілеєм і повинно бути надане тим, хто підтримує наші цінності, поважає наші закони і хоче працювати задля інтеграції та покращання життя в Австралії», – переконаний глава уряду М. Тернбулл.

Очікувані зміни полягатимуть, зокрема, в підвищенні вимог до володіння англійською, що ускладнює завдання для мігрантів.
Також, постійно мешкаючи в країні, на громадянство доведеться чекати не один, а цілих чотири роки!

Намагаючись стати громадянином Австралії, Ви отримаєте на це 3 спроби. Якщо ж “провалите” усі три, доведеться чекати ще 2 роки.

Згідно внесених змін, мігрант повинен довести інтегрованість в австралійське суспільство: наявність роботи, факт навчання дітей в місцевих школах. Також слід буде пройти доволі жорстку перевірку, що враховуватиме і Ваше ставлення до гендерної рівності та свободи віросповідання.

За задумом уряду, це має зміцнити традиції і цінності австралійського суспільства, а також відфільтрувати нетерпимість і потенційну агресію мігрантів.