7 C
Kyiv
Неділя, 5 Квітня, 2020

Відповіді на запитання про роботу в Ізраїлі

Що треба знати про роботу в Ізраїлі?
Питання, що можуть виникати у клієнта.

 

Відстань. Я у Вінниці, а ви – в Києві й Тернополі. Що робити?

Відстань дійсно не є проблемою. До нас щодня надходять десятки звернень з різних міст України, і це не впливає на результат. Люди з вашого міста або району точно зверталися до нас, і багато з них уже в Ізраїлі.

Значну частину роботи ми виконуємо дистанційно. Вам буде достатньо лише раз приїхати до нас в офіс – для підписання договору та отримання детального інструктажу стосовно перетину кордону (в аеропорту Ізраїлю). Подальші дії ми виконуємо на відстані для Вашої зручності. Ви будете поінформовані на всіх етапах.

Якщо у мене чистий паспорт?

Насправді, це не так страшно, як може видатися спершу. Наш менеджер напряму «Ізраїль» при зустрічі підбере саме Ваш варіант вирішення цієї ситуації для Ваших індивідуальних вихідних даних.

Які в мене шанси, якщо в паспорті вже є польська робоча віза?

Спеціаліст профілю «Ізраїль» опрацює надані вами документи і підбере варіант вирішення вашої проблеми, виходячи з отриманої інформації.

Чи депортація з Європи впливає на перетин кордону в Ізраїлі?

Ні, європейська депортація не впливає на можливість в’їзду в Ізраїль. Можете бути спокійні: Європа не має жодного стосунку до Ізраїлю в плані руху через кордон.

Які гарантії, що мене пропустять в аеропорту?

Одразу маємо зазначити: повернення за нашою програмою виїзду в Ізраїль – явище вкрай рідкісне, навіть одиничне.

Оформлюючи Ваш пакет документів, ми намагаємося зробити це бездоганно. Коли всі Ваші документи для перельоту й перетину кордону зібрано і вони безсумнівно «прохідні» для кордону – Ви отримуєте також консультацію конкретно з перетину кордону.

Консультація про проходження ізраїльського кордону триває не менше години, ми зібрали у неї всі деталі та тонкощі ситуації, розмови з офіцером безпеки, можливі ситуації та потрібні відповіді на багато можливих запитань. Підходьте до цієї консультації з повною відповідальністю – і жодних проблем у вас не виникне.

Що входить в пакет документів?

Співпрацюючи з нами, перед виїздом ви отримуєте:

  • Авіа-квитки в дві сторони
  • Ваучер на проживання в готелі
  • Туристичні ваучери відповідно до вашої подорожі
  • Документи на трансфер
  • Страхівку.

Чи зустрінуть мене в аеропорту?

Звісно. Супровід від GLOBUS передбачає, що наш представник в Ізраїлі зустріне Вас і надалі допоможе із поселенням до готелю. (Послуга «зустріч-трансфер»).

Як проходить підготовка на біженство?

Щоб ви отримали статус біженця в Ізраїлі, уже по прильоті, на місці, з вами працює наш представник. Вам буде підготовано належний пакет документів, з якими слід буде зявитися до центру прийому та оформлення біженців у визначений день. Це коштує 60$. У випадку різних юридичних ускладнень Вам буде надана можливість скористатися послугами адвоката (за додаткову оплату).