16 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Агентство з працевлаштування в Ізраїлі

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. Причина є головна – достойна заробітна плата. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.
Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для робочих спеціальностей представників. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії покоївки, доглядальниці, санітарки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.
Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця.
Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:
• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
• Покоївки. Прибиральниці. Офіціанти.
• Патронажні сестри. Санітари. Доглядальниці.
• Зварювальники. Слюсарі. Механіки. Техніки.
• Садівники. Перукарі.
Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються електрики, муляри, штукатури, зварювальники,. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та повне забезпечення (соціальне).
Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами ВЦ Globus. Профільні менеджери допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі умови до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here