Globus 2003
globus.visa.2003@gmail.com 38-067-670-0441
Івана Франка, 23
м.Тернопіль

Хочете виїхати у США, але не знаєте,
кому довірити оформлення візи?

Оцініть Ваші шанси отримати візу
в США і дійте!

Оцінити шанси

Віза М-1 (освіта)

Віза М-1 призначена для тих, хто планує професійне неакадемічне навчання в США.

Всі претенденти на студентську візу повинні бути прийняті у відповідну освітню програму або зараховані до навчального закладу офіційно, про що кожному заявнику мають бути видані документи, необхідні для оформлення студентської візи.вимоги:

Навчання в державних школах США

Слід врахувати, що законодавством США заборонено навчати іноземців у початкових школах – від дошкільного рівня до 8 класу включно, якщо ці школи є державними й перебувають на державному фінансуванні.

Відкриття візи на таке навчання неможливе. Те ж саме стосується навчальних програм для дорослих, якщо програми фінансуються державою.

При цьому, віза категорії F-1 може надаватися для отримання освіти у середній школі (9-12 кл.), однак її тривалість не може перевищувати 12 місяців. У такому разі школа надає підтверджуючий документ (форма І-20) про покриття учнем всіх витрат на навчання, що не дотуються державою.

Які документи потрібні для звернення по візу

 • 1

  Ваш паспорт, дійсний на час поїздки та ще, як мінімум, на півроку довше за час Вашого перебування у США;

 • 2

  1 (одне) фото розміром 5,0х5,0см, зроблене не раніше ніж півроку тому;

 • 3

  Ваш паспорт громадянина України;

 • 4

  Документ, що засвідчує Ваш освітній рівень (готовність до навчання). До рекомендованих документів належать: шкільне свідоцтво/атестат загальноосвітньої школи із вказанням оцінок, документи про складання держіспитів (напр., A-level чи ін.), сертифікати про складання Вами стандартизованих тестів (TOEFL, SAT та ін.), наявні у Вас освітні дипломи.

photo

Вимоги до фотографії:

Фотографія для візи повинна відповідати певним вимогам, які належать до розміру і характеру зображення. Надання фотографії, яка не відповідає зазначеним вимогам, може уповільнити процес розгляду візової справи. Цифрова фотографія, яку Ви завантажуєте при заповненні анкети DS-160, повинна бути зроблена протягом останніх шести місяців і відповідати вимогам, проілюстрованим на малюнку нижче.

 • Розмір голови

  Висота зображення голови (від верхньої частини, включаючи волосся, до нижньої частини підборіддя) повинна становити 50-70% загальної висоти фотографії. Лінія рівня очей повинна відстояти від нижнього краю фотографії на відстані 55-70% (приблизно 2/3) її загальної висоти.

 • Окуляри:

  Прохання на візу фотографуватися без окулярів. З першого листопада 2016 року фотографії в окулярах прийматися не будуть. Більш детальна інформація про вимоги до фотографій на візу знаходиться тут https://travel.state.gov/content/visas/en/general/photos.html.

 • Розміри фотографії

  Фотографія повинна бути квадратної форми (висота повинна бути рівна ширині). Мінімальна роздільна здатність становить 600 х 600 пікселів (висота х ширина). Максимальна роздільна здатність - 1200 х 1200 пікселів (висота х ширина).

Відбитки пальців. Що потрібно знати?

Цей процес є невід’ємною частиною Вашого звернення по візу. Процедура проводиться в Посольстві США. Ваші відбитки сканують цифровим методом, без використання чорнил, тож це не займе багато часу.
Чиї відбитки не сканують?

 • 1

  Відбитки осіб віком до 14 років чи старше 79 років;

 • 2

  Відбитки осіб, прибуття яких до США проходить в рамках завдань державної влади (заявники на візи категорій G-5 и А-3 до числа таких осіб НЕ ВХОДЯТЬ).

НАГАДУЄМО І ПОПЕРЕДЖАЄМО:
Надання підроблених документів СУВОРО ЗАБОРОНЕНО! Вводячи в оману офіцера консульства, Ви ризикуєте отримати ПОСТІЙНУ ЗАБОРОНУ на видачу віз до США!!!

Звертайтеся до візового центру Globus

І ваші шанси перебратися в США зростуть у 10 разів

замовити

Контактна інформація

Час роботи

8:00 — 19:00
 1. пн
 2. вт
 3. ср
 4. чт
 5. пт
9:00 — 15:00
 1. сб
Ми в соц.мережах